Tøm listen

Er du sikker på at du vil tømme listen?
Handlekurv:
0

Tøm innkjøpsliste

Du har 0 ordrerader i innkjøpslisten.
Er du sikker på at du vil tømme innkjøpslisten?

Din handlekurv

Noe gikk galt når prisene skulle lastes ned. Forsøk igjen.

Din handlekurv er tom

Vi oppdaterer et av våre baksystemer søndag 4.desember mellom kl. 8 og 14 som vil føre til noe nedetid for nettbutikken vår.

Havbruk

Ahlsell gjør det enklere å være havbrukskunde. Vi leverer alt fra rør, pumper, ventiler til verktøy, elektromateriell og arbeidstøy tilpasset havbruksnæringens behov.

Handler du hos oss har du bare en leverandør å forholde deg til.  I tillegg får du tilgang til alle våre tverrfaglige produkter og avdelinger rundt i landet. Vi har stor kompetanse og er den grossisten med lengst erfaring innen havbruk.

  

Kundene våre er i hovedsak settefiskanlegg, sjøanlegg og entreprenører innen havbruk.

Vi tilbyr PE-sveisekurs - både speilsveis og el-sveis.

Aktuelle kataloger og brosjyrer Alle kataloger

Våre selgere

 

Thor Erik Horntvedt

Salgsansvarlig Rogaland

Tlf.: +47 97730046

E-post: thor-erik.horntvedt@ahlsell.no

Torbjørn Johansen KAM/Ansvarlig for Fiskeri og Havbruk Norge Tlf.: +47 91575965 E-post: torbjorn.johansen@ahlsell.no
Eyvind Clausen Salgsansvarlig Hordaland Tlf.: +47 93462877 E-post: eyvind.clausen@ahlsell.no
Raymond Kalstad Salgsansvarlig
Sogn og Sunnmøre
Tlf.: +47 95720185 E-post: raymond.kalstad@ahlsell.no
Magnus Almlid Salgsansvarlig Trøndelag Møre Tlf.: +47 92095325 E-post: magnus.almlid@ahlsell.no
Kai Andre Nyhus Salgssjef
Region Nord
Tlf.: +47 93266254 E-post: kai.nyhus@ahlsell.no
Kjetil Vistnes Salgsansvarlig
Troms og Finnmark
Tlf.: +47 90685548 E-post: kjetil.vistnes@ahlsell.no

 

Melding fra Ahlsell

Javascript er avstengt i din webbleser. For full funksjonalitet anbefaler vi at du slår på Javascript