Handlekurv:
0

Tøm innkjøpsliste

Du har 0 ordrerader i innkjøpslisten.
Er du sikker på at du vil tømme innkjøpslisten?
Noe gikk galt når prisene skulle lastes ned. Forsøk igjen.

Din handlekurv er tom

Ledelsen

Administrerende direktør 
Rune Flengsrud
Telefon: +47 950 56 150
E-post: rune.flengsrud@ahlsell.no
Økonomi
Patrik Vesterlund
Telefon: +47 948 29 555
E-post: patrik.vesterlund@ahlsell.no
Salg
Runar Hansesætre
Telefon: +47 994 17 410
E-post: runar.hansesatre@ahlsell.no
Logistikk
Odd Hannestad
Telefon: +47 900 85 007
E-post: odd.hannestad@ahlsell.no
VVS og EL
John Thomas Blandhoel
Telefon: +47 952 98 516
E-post: john.blandhoel@ahlsell.no
VA og Industri & Bygg
Therese Bjelde
Telefon: +47 984 03 857 
E-post: therese.bjelde@ahlsell.no
HR
Monica Aune
Telefon: +47 906 93 111
E-post: monica.aune@ahlsell.no
M&A
Lars Erik Finne
Telefon: +47 928 90 890
E-post: lars.erik.finne@ahlsell.no

Melding fra Ahlsell

Javascript er avstengt i din webbleser. For full funksjonalitet anbefaler vi at du slår på Javascript

Melding fra Ahlsell

Cookies er Inaktivert. For at nettsiden ska fungere korrekt må webbleseren tillat cookies.