Båndsag Milwaukee M18 FBS127DO-0C Solo - Båndsag M18 FBS127DO-0C Milwaukee 18V Solo Koffert
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/92/04/ProductImage78469204.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/92/05/ProductImage78469205.jpg
Milwaukee
Båndsag Milwaukee M18 FBS127DO-0C Solo
Båndsag M18 FBS127DO-0C Milwaukee 18V Solo Koffert
Artikkelnr:
Lev.artikkelnr:
 for lagerstatus og pris
MILWAUKEE M18 FUEL båndsag med dobbel bryter for økt sikkerhet ved aktivering. 4 hastighetsinnstillinger og variabel hastighet i bryteren. Cut-stop-teknologi for økt brukersikkerhet. Skjærekapasitet opp til 127 x 127 mm. Design i metall og LED-belysning. Justerbar og låsbart anslag. Integrert beskyttelsesdeksel til bladet. Skift tilbehør enkelt uten ekstra verktøy. Krok til enkel oppbevaring. Vekt med batteri 5,8 (M18 B5) kg. Leveres uten batterier og lader i en koffert.
  • Artikkelnr:
  • Lev.artikkelnr:
  • Ean artikkelnr:
  • Materialklasse
    TCA12AB
Tekniske data
  • Forpakningsstørrelser: 1 Stk/16 Stk
  • Nominell spenning: 18 V
  • Båndsagblad lengde: 1139.8 mm