Borhammer Bosch EXBH 18V-45 solo XL-BOXX - Borhammer EXBH18V-45 Bosch 18V Solo XL-BOXX
BOSCH
Borhammer Bosch EXBH 18V-45 solo XL-BOXX
Borhammer EXBH18V-45 Bosch 18V Solo XL-BOXX
Artikkelnr:
Lev.artikkelnr:
 for lagerstatus og pris
Enestående hastighet: Opptil 320 mm/min borehastighet med 30 mm bit drevet av kraftig 12,5 J støtenergi BITURBO BRUSHLESS: Høyytelsesmotor og drivsystem utviklet for å utnytte den ekstreme kraften til EXPERT-batterier Et enormt antall borehull: På bare én batterilading (15 Ah) kan du bore opptil 33 hull, 150 mm dype med et 25 mm bit Klassens letteste verktøy: Bare 8,0 kg (uten batteri) takket være en lett motor og et hus laget av en magnesiumlegering. Kun tilgjengelig hos utvalgte forhandlere. Lanseres januar 2026.
  • Artikkelnr:
  • Lev.artikkelnr:
  • Ean artikkelnr:
  • Materialklasse
    TCA19AB
Tekniske data
  • Forpakningsstørrelser: 1 Stk/20 Stk
  • Nominell spenning: 18 V