Bor-/ skrutrekker Bosch EXSR 18V 150 Solo L-BOXX - Bor/skrutrekker EXSR18V-150 Bosch 18V Solo L-BOXX
BOSCH
Bor-/ skrutrekker Bosch EXSR 18V 150 Solo L-BOXX
Bor/skrutrekker EXSR18V-150 Bosch 18V Solo L-BOXX
Artikkelnr:
Lev.artikkelnr:
06019R2200
 for lagerstatus og pris
Ekstrem kraft: 150 Nm maks dreiemoment, ideelt for Ø16 mm metallboring og Ø150 mm hullsaging i tre BITURBO BRUSHLESS: Høytytende motor og drivlinje utviklet for å få mest mulig ut av den ekstreme kraften i EXPERT-batteriene Avansert brukerbeskyttelse: KickBack Control (på/av) minimerer faren for skader ved å stoppe motoren når boret kjører seg fast Elektronisk vinkelregistrering: Sett skruene inn i bjelkene i en justerbar vinkel for robust konstruksjon. Kun tilgjengelig hos utvalgte forhandlere. Lanseres januar 2026.
  • Artikkelnr:
  • Lev.artikkelnr:
    06019R2200
  • Ean artikkelnr:
  • Materialklasse
    TCA19AB
  • Dette er et alternativ til artikkelnummer
Tekniske data
  • Forpakningsstørrelser: 1 Stk/35 Stk
  • Nominell spenning: 18 V
  • Maks. dreiemoment: 150 Nm
  • Antall medleverte batterier: 0
  • Med lader: Nei
  • Vekt uten batteripakke: 2.1 kg
  • Strømforsyning: Akkumulator
  • Tomgangsturtall 1. gir: 0-550 1/min
  • Tomgangsturtall 2. gir: 0-2200 1/min
  • Chuckstørrelse: 1.5-13 mm
  • Borediameter stål 1. gir: 16 mm
  • Borediameter tre 1. gir: 150 mm
  • Lengde: 205 mm
  • Bredde: 73 mm
  • Høyde: 220 mm