Bor-/ skrutrekker Bosch EXSR 18V 90FC Solo GFA L-BOXX - Bor/skrutrekker EXSR18V-90FC Bosch 18V Solo GFA L-BOXX
BOSCH
Bor-/ skrutrekker Bosch EXSR 18V 90FC Solo GFA L-BOXX
Bor/skrutrekker EXSR18V-90FC Bosch 18V Solo GFA L-BOXX
Artikkelnr:
Lev.artikkelnr:
06019R2002
 for lagerstatus og pris
Fleksibilitet med 6 i 1: Allsidig system bestående av 18V FlexiClick drill og en enkel byttemekanisme for tilbehør FlexiClick System: Kvalitetstilbehør som dekker en rekke bore- og skruoppgaver i tre, metall og til og med betong Toppmoderne teknologi: Drillen kan forvandles til en SDS plus-borhammer takket være det unike GFA 18-H-tilbehøret Perfekt utstyrt: Mindre å bære på samtidig som det er perfekt utstyrt for profesjonelt arbeid - FlexiClick er forberedt på alle slags overraskelser på arbeidsplassen. Kun tilgjengelig hos utvalgte forhandlere. Lanseres januar 2026.
  • Artikkelnr:
  • Lev.artikkelnr:
    06019R2002
  • Ean artikkelnr:
  • Erstatter artikkelnr:
  • Materialklasse
    TCA19AB
Tekniske data
  • Forpakningsstørrelser: 1 Stk/35 Stk
  • Nominell spenning: 18 V
  • Maks. dreiemoment: 65 Nm
  • Antall medleverte batterier: 0
  • Med lader: Nei
  • Vekt uten batteripakke: 0.92 kg
  • Strømforsyning: Akkumulator
  • Tomgangsturtall 1. gir: 0-630 1/min
  • Tomgangsturtall 2. gir: 0-2100 1/min
  • Chuckstørrelse: 1.5-13 mm
  • Lengde: 136 mm
  • Bredde: 77 mm
  • Høyde: 210 mm