Slagbormaskin Bosch EXSB 18V 150 Solo L-BOXX - Slagbormaskin EXSB18V-150 Bosch 18V Solo L-BOXX
BOSCH
Slagbormaskin Bosch EXSB 18V 150 Solo L-BOXX
Slagbormaskin EXSB18V-150 Bosch 18V Solo L-BOXX
Artikkelnr:
Lev.artikkelnr:
06019R3200
 for lagerstatus og pris
Ekstrem kraft: 150 Nm maks dreiemoment, ideelt for Ø16 mm metallboring og Ø150 mm hullsaging i tre og Ø20 mm i murverk BITURBO BRUSHLESS: Høytytende motor og drivlinje utviklet for å få mest mulig ut av den ekstreme kraften i EXPERT-batteriene Avansert brukerbeskyttelse: KickBack Control (på/av) minimerer faren for skader ved å stoppe motoren når boret kjører seg fast Elektronisk vinkelregistrering: Sett skruene inn i bjelkene i en justerbar vinkel for robust konstruksjon. Kun tilgjengelig hos utvalgte forhandlere. Lanseres januar 2026.
  • Artikkelnr:
  • Lev.artikkelnr:
    06019R3200
  • Ean artikkelnr:
  • Materialklasse
    TCA19AB
Tekniske data
  • Forpakningsstørrelser: 1 Stk/35 Stk
  • Nominell spenning: 18 V
  • Maks. dreiemoment: 150 Nm
  • Antall medleverte batterier: 0
  • Vekt uten batteripakke: 2.2 kg
  • Maks slagtall: 30000 1/min
  • Lengde: 210 mm
  • Bredde: 73 mm
  • Høyde: 220 mm