Poleringsmaskin Bosch GPX9-125S - Poleringsmaskin GPX9-125S Bosch 900W
Nytt i Nettbutikken
BOSCH
Poleringsmaskin Bosch GPX9-125S
Poleringsmaskin GPX9-125S Bosch 900W
Artikkelnr:
Lev.artikkelnr:
06013B1000
 for lagerstatus og pris
  • Artikkelnr:
  • Lev.artikkelnr:
    06013B1000
  • Ean artikkelnr:
  • Materialklasse
    TCA10AB
Tekniske data
  • Forpakningsstørrelser: 1 Stk/36 Stk
  • Effektforbruk: 480 W
  • Maksimum diameter støtteskive: 130 mm
  • Maks skivediameter: 125 mm
  • Lengde: 461 mm
  • Bredde: 122 mm
  • Høyde: 124 mm