Stanghekksaks Milwaukee M18FHETE27-802 - Stanghekksaks M18FHETE27-802 Milwaukee 18V 2x8.0Ah 267cm
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/29/37/ProductImage82622937.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/53/29/ProductImage82625329.jpg
Milwaukee
Stanghekksaks Milwaukee M18FHETE27-802
Stanghekksaks M18FHETE27-802 Milwaukee 18V 2x8.0Ah 267cm
Artikkelnr:
Lev.artikkelnr:
 for lagerstatus og pris
Typegodkjenning
MILWAUKEE M18 FUEL 267 cm forlenget hekksaks med 60 cm dobbeltslipte og dobbeltvirkende blad for rene kutt.25 mm bladmellomrom med kraft nok til å skjære grener opp til 22 mm.13 posisjoner gir et 270roterende skaft samt en transportposisjon.Roterende håndtak reduserer utmattelse i overkroppen under bruk.Opp til 50 minutters driftstid med et M18 FORGE 8,0 Ah batteri.Bladspissbeskyttere.Vekt med batteri 6,7 kg (M18 FB8).Leveres med 2 x 8.0 Ah REDLITHIUM FORGE batteri og en 87 min.M12-18FC hurtiglader.
  • Artikkelnr:
  • Lev.artikkelnr:
  • Ean artikkelnr:
  • Materialklasse
    TCA12AB
Tekniske data
  • Strømforsyning: Akkumulator
  • Nominell spenning: 18 V
  • Batterikapasitet: 8 Ah
  • Kuttehastighet ved tomgang: 3500 1/min
  • Maks. Grentykkelse: 22 mm
  • Sverdlengde: 650 mm