Tangamperemeter EXMC600-17 Bosch - Tangamperemeter EXMC600-17 Bosch
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/77/71/ProductImage83667771.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=/external-assets/JPEGlarge800_800/77/70/ProductImage83667770.jpg
BOSCH
Tangamperemeter EXMC600-17 Bosch
Artikkelnr:
Lev.artikkelnr:
 for lagerstatus og pris
EXPERT EXMC600-17 - en avansert strømtang for nøyaktighet og robusthet.
Nøkkelfunksjoner:
Avanserte Målinger: AC/DC strøm opptil 600 A, spenning, frekvens, kapasitans. Inkluderer K-type grensesnitt for temperaturmåling (-40 til +400 °C).
Integrert berøringsfri spenningstester og lommelykt. IP54-beskyttelse og tåler 2 meters fall.
Sikkerhet og Pålitelighet: CAT III 600 V / CAT IV 300 V sikkerhetsklassifisering. True-RMS AC/DC strømmåling og dobbelt strømkilde for kontinuitet. Invertert skjerm for klar lesbarhet.