Handlekurv: 0

Tøm innkjøpsliste

Du har 0 ordrerader i innkjøpslisten.
Er du sikker på at du vil tømme innkjøpslisten?
Noe gikk galt når prisene skulle lastes ned. Forsøk igjen.

Din innkjøpsliste er tom

Ledelsen

Administrerende direktør 
Rune Flengsrud
Telefon: +47 950 56 150
E-post: rune.flengsrud@ahlsell.no
Økonomi
Hilde Gilen
Telefon: +47 920 60 158
E-post: hilde.gilen@ahlsell.no
Salg
Runar Hansesætre
Telefon: +47 994 17 410
E-post: runar.hansesatre@ahlsell.no
VVS
John Thomas Blandhoel
Telefon: +47 952 98 516
E-post: john.blandhoel@ahlsell.no
Elektro
Torbjørn Sæther
Telefon: +47 918 22 000
E-post: torbjorn.sather@ahlsell.no
VA
Geir Sørensen
Telefon: +47 913 30 218
E-post: geir.sorensen@ahlsell.no
Industri og bygg
Hilde Merethe Kristoffersen
Telefon: +47 924 44 235
E-post: hilde.kristoffersen@ahlsell.no
Logistikk
Odd Hannestad
Telefon: +47 900 85 007
E-post: odd.hannestad@ahlsell.no
Marked
Frode Restad
Telefon: +47 900 87 979
E-post: frode.restad@ahlsell.no
Butikk og M&A
Lars Erik Finne
Telefon: +47 928 90 890
E-post: lars.erik.finne@ahlsell.no
HR
Monica Aune
Telefon: +47 906 93 111
E-post: monica.aune@ahlsell.no
 

Melding fra Ahlsell

Javascript er avstengt i din webbleser. For full funksjonalitet anbefaler vi at du slår på Javascript

Melding fra Ahlsell

Cookies er Inaktivert. For at nettsiden ska fungere korrekt må webbleseren tillat cookies.